Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

A Robert Bosch Power Tool Kft. az elektromos szerszámgyártók világában a legnagyobb volumennel rendelkező telephely, amely a magas színvonalú produktivitásnak és technológiának a referenciájává vált. Célunk, hogy folyamatosan továbbfejlesszük termékeinket és ebben nagymértékben számítunk munkatársaink kiemelkedő teljesítményére. A miskolci gyár a Bosch Power Tool üzletágának legnagyobb európai kéziszerszám gyára, ahol jelenleg megközelítőleg 3500 munkatársat foglalkoztatunk. A termékstratégiánknak és a jövőbe mutató technológiáknak köszönhetően olyan új termékek kerültek a piacra, amelyek vállalatunkat az elektromos kéziszerszámok szegmensében piacvezetővé tették.

Gépészmérnök

Főbb feladatok, munkák:

    • Új célgép konstrukciók tervezése és a meglévők módosítása és áttervezése az aktuális szabványok és céges szabályok szerint
    • Automata célgépek tervezése és igény szerint a beüzemelésének és az üzemeltetésének támogatása
    •  Gépészeti és pneumatikus rajzok készítése tervező szoftverben a tervezett gépekhez
    • Gépkönyvek készítése és a gép üzemeltetésének teljes körű leírása a karbantartáshoz és az üzemeltetéshez
    • A tervezett gépekhez az alapanyagok rendelése és a technikusi munka koordinálása az építés és beüzemelés alatt
    • A tervezett célgépek beüzemelése és átadása a karbantartás és a gyártó osztály részére
    • A tervezett gépek dokumentációjának készítése és kezelése és ezek átfordítása a jelenlegi szabályok szerint a kijelölt háttértárra

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Gépészeti felsőfokú végzettség (gépész tervezői szakirány)
    • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat automatizált gépek gépészeti tervezése területen
    • Angol nyelvtudás (szakmai dokumentáció megértése)
    • Alapszintű gépészeti ismeretek ( mechanizmusok, pneumatika, gépészeti kötések, műszaki rajz készítése és olvasása, stb)
    • CAD-s szoftverekben szerzett tapasztalat pl.: Autod CAD, Inventor, Proe (előny: Autodesk Inventor),
    • Pneumatika rajzoló szoftver ismerete előnyt jelent
    • Referencia munka bemutatása az interjú alkalmával

Amit kínálunk:

  • Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Miskolc

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.