Ipari automatizálással, robotcellák, szerelő- és gyártósorok, valamint célgépek tervezésével és kivitelezésével foglalkozunk.

GÉPÉSZETI TERVEZŐ MÉRNÖK

Feladatok, felelősségi körök:

  • Célgépek, robotcellák, robotmegfogók, kiszolgáló egységek tervezése
  • Gyártási, szerelési dokumentáció elkészítése
  • Konstrukciós feladatok ellátása új projektek és módosítások esetén
  • A projekthez tartozó eszközlista összeírása, a rendelés leadása a beszerzés felé és ennek nyomon követése
  • Alternatív gyártási technológiák, megoldások keresése
  • Műszaki egyeztetés partnerekkel
  • Műszaki megoldások kidolgozása
  • Projekt végig követése, műszaki támogatása

Szakmai elvárásaink:

  • Felsőfokú Gépészmérnök végzettség
  • Legalább 1-2 éves tervezői gyakorlat gépek, berendezések tervezésében
  • Szakirányú számítógépes tapasztalat, különböző CAD-rendszerek ismerete (CREO, AutoCAD)
  • Pneumatikus rendszerek tervezésében szerzett ismeretek
  • Terhelhetőség, pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem

Előny:

  • Projekt szemléletű gondolkodásmód
  • Jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Barátságos, segítőkész, oktatói szemléletű környezet
  • 100%-ban magyar tulajdonosi háttér
  • Egyedi projektek, izgalmas, kreatív mérnöki feladatok
  • Szakmailag vonzó feladatkör, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Inspiráló munkahelyi légkör, kollégabarát munkakörnyezet
  • Nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű, fiatalos csapat
  • Profi betanítási rendszer és továbbképzések

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVI. kerület
  • Kiküldetés esetén az ország különböző pontjain tevékenykedő multinacionális vállalatok telephelyei

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XVI. kerület