Howmet-Köfém Kft.(Székesfehérvár)
Bővülő csapatunkba

Gépészeti takarító

munkatársat keresünk.
A Howmet-Köfém Kft. Központi Kiszolgáló Szervezet 6 fős Gépészeti takarító csapatának fontos tagjaként, felelős leszel a KÖFÉM területén megtalálható vállalatoknál felmerülő olaj(iszap) takarítási, szennyvízkezelési, tartály ürítési, illetve hulladékkezelési feladatok elvégzéséért.

Főbb feladatok, munkák:

Milyen feladatokban számítunk Rád?
  • A vállalat területén található épületrészek, gépek, ipari berendezések, aknák (szennyvíz), zsompok, árkok, medencék takarítása
  • A keletkezett hulladék szelektív elhelyezése
  • Az elvégzett munkák dokumentálása
  • Egyedi megrendelői igények kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel:
  • Sikeresen befejezett 8 általános iskolai tanulmányokkal
  • „B” kategóriás vezetői engedéllyel és rutinnal
  • Nyitottsággal az 1 műszakos munkarend (H-P, 05:40-14:10) és havi 1 hét készenlét vállalására
  • Képességgel a magasban, mélyben és zárt térben való munkavégzésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyként értékeljük:
  • Ipari területen szerzett takarítási tapasztalatot

Amit kínálunk:

  • Stabil, kiszámítható fizetést
  • Tervezhető munkabeosztást
  • 13. havi bért
  • Éves teljesítmény prémiumot
  • Karácsonyi juttatást
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • Egészségbiztosítást
  • Ingyenes vállalati buszjáratokat
  • Utazási költségtérítést
  • Lakhatási támogatást

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, egészségpénztár, cafeteria, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Önéletrajzodat a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk. Megadott elérhetőségeiden rövid időn belül felkeresünk, hogy egyeztessük a részleteket.