Gépészeti karbantartó

Fő feladatok:

  • Általános gépészeti karbantartási feladatok ellátása az üzem CNC megmunkáló központjain
  • Egyéb célgépek (fűrészek, prések, robotok) megelőző karbantartási feladatainak ellátása
  • Általános gépészeti karbantartási feladatok ellátása az üzem CNC megmunkáló központjain, és felületkezelő gyártósorokon (porfestő, eloxáló üzemek)

Előnyt jelent:

  • Pneumatikus, és hidraulikus szaktanfolyami végzettség
  • Hegesztő vizsga, targonca és darukezelői jogosítvány

Elvárások:

  • Középfokú műszaki-gépgyártás technológus, géplakatos végzettség
  • Néhány éves szakmai tapasztalat CNC megmunkáló gépek karbantartásában
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8000 SZÉKESFEHÉRVÁR, VERSECI utca 1-15.