Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Gépészeti irányító

A BRITISH AMERICAN TOBACCO HUNGARY A BAT KÖZÉP-EURÓPAI RÉGIÓJÁNAK VEZETŐ PIACA. A MI VILÁGUNKBAN MINDENKI MEGTALÁLJA AZT A KIHÍVÁST ÉS MOZGÁSTERET, MELYNEK KÖSZÖNHETŐEN MEGVALÓSÍTHATJA ELKÉPZELÉSEIT ÉS AMBÍCIÓIT. MOST ITT A LEHETŐSÉG, HOGY TE IS CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!

A British American Tobacco Hungary, a multinacionális cégcsoport hazai leányvállalata
Pécsi Termelési osztályára keres
pozícióba munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • A termelő berendezések / gépek megbízhatóságának fenntartása, az ahhoz szükséges tevékenységek tervezése, végrehajtatásának felügyelete
  • Karbantartási utasítások, illetve a karbantartási folyamat elkészítése, rendszeres felülvizsgálata, értékelése
  • A karbantartási tevékenység felügyelete, elemzése, utókövetése
  • A munkákhoz szükséges anyagok, alkatrészek biztosítása, illetve rendeltetés szerinti felhasználása
  • Aktív közreműködés az új technikai igények megvalósításában, illetve az üzemzavarok gyors elhárításában
  • Közreműködés a gépcsoportok telepítésében, beüzemelésében, átalakításában
  • A hatékonyságot befolyásoló műszaki problémák felkutatása, illetve azok hatékony javítása
  • A karbantartó csoport munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy üzemmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Termelésben, karbantartásban szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (SAP előny)
  • Önálló munkavégzés, határozottság
  • Projektvezetői készség és vezetési gyakorlat előny
  • Rendszeresség, pontosság, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Üzemmérnök

Munkavégzés helye:

Pécs

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Tobacco>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gépészeti irányító
  • Hirdető cég: Tobacco
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: A termelő berendezések / gépek megbízhatóságának fenntartása, az ahhoz szükséges tevékenységek tervezése, végrehajtatásának felügyelete Karbantartási utasítások, illetve a karbantartási folyamat elkészítése, rendszeres felülvizsgálata, értékelése A karbantartási tevékenység felügyelete, elemzése, utókövetése A munkákhoz szükséges anyagok, alkatrészek biztosítása, illetve rendeltetés szerinti felhasználása Aktív közreműködés az új technikai igények megvalósításában, illetve az üzemzavarok gyors elhárításában Közreműködés a gépcsoportok telepítésében, beüzemelésében, átalakításában A hatékonyságot befolyásoló műszaki problémák felkutatása, illetve azok hatékony javítása A karbantartó csoport munkájának irányítása, ellenőrzése Gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzése
  • Elvárások: Gépészmérnöki vagy üzemmérnöki végzettség Tárgyalóképes angol nyelvismeret Termelésben, karbantartásban szerzett gyakorlat előnyt jelent Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (SAP előny) Önálló munkavégzés, határozottság Projektvezetői készség és vezetési gyakorlat előny Rendszeresség, pontosság, precíz munkavégzés Jó kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.10
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1