Budapesti székhelyű, 75 országba exportáló, a magyar biotechnológia egyik vezetö cége bövülö csapatába keres
új munkatársat

GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

munkakörbe.

Fő feladatok:

  • Finommechanikai laborműszerek gyártásának mérnöki támogatása
  • Részegységek tervek ellenőrzése és eseleges módosítása
  • Kereskedelmi forgalomban kapható alkatrészek kiválasztása esetleges kiváltása
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Együttműködés a többi fejlesztővel és külső partnerekkel ( villamosmérnökök, programozók, vegyészmérnökök)

Elvárások:

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy gyorsan növekvő cégnél
  • Érdekes, változatos feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.