AMPLIO AUTOMATIKA Kft
Egyedi autóipari célgépek fejlesztése, gyártása és összeszerelése | Székesfehérvár

Cégünkről
Székesfehérvári automatizálással, egyedi célgép tervezéssel és gyártással foglalkozó cégünk keres folyamatosan növekvő csapatába kreatív, lendületes új tagokat.

Gépész tervezőmérnök / Konstruktőr

Feladatok:

  • Egyedi célgépek, robotcellák, teszterek konstruálása 3D tervezőprogrammal,
  • Saját projektek önálló koordinációja, projektesekkel folyamatos kapcsolattartás,
  • Projekt dokumentáció készítésében való részvétel magyar/angol nyelven,
  • Gyártás és összeszerelés során mérnöki koordinátori feladatok,
  • Önálló design review-k tartása a megrendelővel,
  • Beüzemelésnél aktív gépészeti támogatás a saját projektek esetében,
  • Meglévő konstrukciók optimalizálása, továbbfejlesztése,
  • Kevesebb szakmai tapasztalat esetén a fentiek támogatása, előkészítése, felkészülés folyamatos szakmai mentorálás mellett az önálló konstruktőri felelősségi körre.

Elvárások:

  • Legalább BSc szintű végzettség gépészmérnökként/mechatronikai mérnökként,
  • 0-99+ év tapasztalat konstruktőri/autóipari/célgéptervezői területen,
  • 3D tervezőprogram(ok) gyakorlott használata,
  • Anyagismeret, felületkezelési eljárások ismerete, betervezendő kereskedelmi termékek ismerete, tűrési osztályok megfelelő használata,
  • Szakmai alázat és elhivatottság, fogékonyság az új megoldások és technológiák iránt,
  • Önálló munkavégzés, folyamatos kooperáció a projektcsapattal.

Ahova várunk - a gépész csapatról:

  • Folyamatos sikerélmény, ha határidőre, jól működő gépet tervezel.
  • Jó hangulat: hiszünk abban, hogy együtt tudunk sikereket elérni, mi segítünk Neked, ha elakadsz, de ugyanezt várjuk Tőled is.
  • Vevői elismerés: a vevő Téged fog kérni a következő gépéhez is tervezőnek, ha elégedett a munkáddal.
  • Juttatások: célunk, hogy a cég kihívásait együtt ugorjuk meg, így a velünk együtt küzdő kollégák érezzék a folyamatos elismerést, mind juttatások, mind visszajelzés tekintetében.
  • Szuper iroda: innovatív, dinamikusan fejlődő fiatal csapatunknak igyekszünk színvonalas munkakörnyezetet biztosítani, kényelmes székek, kávé, céges autó, egyéb programok.
  • Nincs két egyforma projekt, így változatos alkotótevékenységre számíthatsz, újra és újra szakmai kihívások elé állítunk.
  • Ki tudsz menni külföldre a megtervezett gépeddel a vevő telephelyére átadni azt – vagy rábízhatod a projektesre, ha félsz a repüléstől.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség biztosítása: idegen nyelv-oktatás házon belül, szakmai és kommunikációs továbbképzések, kirándulások.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Fejér Megye, esetenként: megrendelők vidéki vagy külföldi telephelyein.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, 8000 Kőrösi út 111.

Ha szeretnél egy lendületes, összetartó csapatban dolgozni, várjuk a fényképes önéletrajzodat magyar és angol/német nyelven a “Jelentkezem” gombra kattintva a pozíció pontos megjelölésével.