Gépész tervezőmérnök

Partnerünk 45 éve töretlenül innovatív megoldásokkal inspirálja az ipart automatizált célgépek gyártása területén.
A kollégák szakmai szabadságának támogatása révén intelligens megoldások születhetnek, mely a dinamikus fejlődés kulcsa!
Szabadság és biztonság jegyében keresünk új munkatársat a jövő sikereihez:

Főbb feladatok, munkák:

  • Automata szerelő berendezések, egyedi célgépek komplett gépészeti tervezése
  • Fejlesztési és tervezési projektek végrehajtása a vállalati, vevői és az általános műszaki előírások figyelembe vételével
  • Berendezések gyártásának és összeszerelésének mérnöki koordinálása
  • Gépészeti háttértámogatás nyújtása a beüzemelések során
  • Közreműködés ajánlatok kidolgozásában
  • Proaktív kapcsolattartás a gyártás-előkészítéssel, projektvezetővel, tervezőkkel és az IT-val
  • Szakmai tanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Aktív, minimum kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kreatív és nyitott gondolkodás
  • Hasonló, lehetőleg autóiparban területen szerzett tapasztalat
  • CAD 2D és 3D, Autodesk Inventor tervezőprogramok ismerete
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kitartó, munkája iránt felelősség vállaló attitűd
  • Szakmai alázat és elhivatottság, lelkesedés, fogékonyság az új technológiai megoldások iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gépész tervezői vagy egyéb üzemi, automatizálási gyakorlat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség kellemes, modern munkakörnyezetben
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősségteljes feladatkör, összetett projektek kidolgozásában való részvétel erős háttértámogatással
  • Motivált, elhivatott, szakmáját komolyan kezelő csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, sikeres vállalati környezetben

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.