Eszter Kft.

Az egyedi gépgyártással és ipari automatizálással foglalkozó Eszter Kft. (Mosonmagyaróvár)

GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

munkatársat keres:

Feladatok:

  • A megrendelő által igényelt berendezések gépészeti terveinek határidőre történő elkészítése.
  • Közreműködés az árajánlatok és a projekt költségvetés összeállításában.
  • Kapcsolat tartás a projektekben érintett külső szereplőkkel (megrendelők, alvállalkozók) és a cég szervezeti egységeivel.
  • Dokumentáció elkészítése a projekt előírásai szerint.

Jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnök végzettség,
  • Min. 5 éves szakmai tapasztalat gépészeti tervezésben,
  • Creo vagy AutoCAD magas szintű ismerete,
  • Önálló munkavégzés,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Juttatások:

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabilan növekvő cégnél.
  • Versenyképes fizetés.
  • Szakmai fejlődési lehetőség. (Oktatások, szakmai továbbképzések)
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és után!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű pályázatát várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.