Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Autóflex-Knott Kft felvételre keres Kecskeméten

Gépész tervezőmérnököt

Főbb feladatok, munkák:

  • Robbantott és összeállítási rajzok készítése.
  • Új applikációk fejlesztése, folyamatos termék és vizsgálati előírás fejlesztés, összhangban a vevői, szállítói, szabványossági és gyártási igényekkel.
  • A gyártott termékek fejlesztése, változások kezelése.
  • Konstrukciós problémák feltárása, javítása.
  • Új termékek bevezetésének támogatása mérnöki oldalról.
  • Vevői igények, változások realizálása, kifejlesztése.
  • Termékfejlesztési dokumentációk kezelése, karbantartása.
  • Műszaki adatbázis karbantartása.
  • Vevőkkel való műszaki kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum műszaki főiskola
  • önálló munkavégzési képesség
  • 3D tervezőprogram alkalmazás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • kreativitás
  • Solid Edge tervezőprogram ismeret

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi projektek.
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör, önálló munkavégzés, dinamikus csapat.
  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét, 6000 Kadafalva-heliport repülőtér 11751/1.

Fényképes önéletrajz elküldésével, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gépész tervezőmérnök
  • Rövid pozíció név: Gépész tervezőmérnök
  • Hirdető cég: AUTOFLEX-KNOTT Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: Robbantott és összeállítási rajzok készítése. Új applikációk fejlesztése, folyamatos termék és vizsgálati előírás fejlesztés, összhangban a vevői, szállítói, szabványossági és gyártási igényekkel. A gyártott termékek fejlesztése, változások kezelése. Konstrukciós problémák feltárása, javítása. Új termékek bevezetésének támogatása mérnöki oldalról. Vevői igények, változások realizálása, kifejlesztése. Termékfejlesztési dokumentációk kezelése, karbantartása. Műszaki adatbázis karbantartása. Vevőkkel való műszaki kapcsolattartás
  • Elvárások: minimum műszaki főiskola önálló munkavégzési képesség 3D tervezőprogram alkalmazás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-22
Állás, munka még: AUTOFLEX-KNOTT Kft.>