Gépész tervező, fejlesztőmérnök

Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő hazai egészségipari kkv, fiatalos és családias munkakörnyezettel
  • Nemzetközi orientációjú vállalat (termékeinket kórházakban szerte a világon alkalmazzák és cégünk szerepel a Kormány exkluzív „Kiemelt Exportőr Partnerségi Programjában” - KEPP)
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, vállalati érdekeltségi rendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Feladatok:

  • Röntgendiagnosztikai készülékek gépészeti elemeinek fejlesztése, 3D modellezés
  • Részvétel a teljes fejlesztési életciklusban
  • Tervezett termékek funkcionalitására vonatkozó fejlesztési javaslatok kidolgozása, megvalósítása
  • Műszaki dokumentációk, vizualizációk, renderek készítése
  • Prototípusok gyártásának előkészítése, koordinálása, valamint a próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
  • Alvállalkozók technológiai lehetőségeinek folyamatos monitorozása, figyelembevétele a tervezés/fejlesztés alatt
  • Alkatrészek modellezése, gyártási dokumentáció készítése
  • Mechanikai kereskedelmi alkatrészek kiválasztása, rendelése, együttműködés gyártástervezéssel
  • Termék értékesítése után belső és külső támogatás nyújtása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma vagy megfelelő szakirányú (konstruktőr) képzettség
  • Nagy magabiztosság (és gyakorlat) 3D modellezésben (PTC Creo)
  • Gyártástechnológiai és gyártásban szerzett tapasztalat, tűréstechnika ismerete
  • Jó a problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Agilis hozzáállás
  • Önálló, önmotivált, igényes munkavégzés, rendszerszemlélet

Előny:

  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Orvostechnikai berendezések fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • 3D nyomtatásban jártasság, tapasztalat
  • Minőségbiztosítási rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • Általános gépipari szabványok ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1141 Budapest, Öv utca 29.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.