Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Research Institute Hungary Kft.

Régi álmod, hogy az autóiparban dolgozz?

Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel?
Nincs elég kihívás az életedben? Nem tudod valóra váltani az álmaid?

Ez a kihívás neked szól! - készen állsz?

Gépész tervező csoportvezetőt keresünk!

Gyere gyárat építeni!

Az autódiagnosztikai rendszereket fejlesztő és bérbeadó APi – Automotive Process Institute GMBh magyarországi leányvállalata részére keres gépész tervező csoportvezetőt.
Az APi által fejlesztett, legmodernebb technológiákra épülő, érintésmentes diagnosztikai robotok már egy rövid méréssel pontos dokumentációt állítanak össze az autó olajszintjéről, a fékek és a karosszéria állapotáról, s a lakk esetleges károsodásairól. Az APi GMBh és a Mobilia-Artica kft ÚJ INDULÓ GYÁREGYSÉGÉHEZ - gépész tervező csoportvezetőt keresünk.

Gépész tervező csoportvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A vezető tervező feladata megszervezni a Főkonstruktőr által felvázolt műszaki megoldásrészleteinek kidolgozását, megtervezését, kirajzolását.
  • A teljes munkát részekre osztja, ütemez, csapatot irányít, feladatokat oszt szét és kér számon. Ha szükséges szakmai támogatást nyújt a kevésbé tapasztaltabb kollégáinak.
  • tervezési, rajzolási, számolási feladatok kiosztása
  • a géptervező csoport koordinálása és szakmai felügyelete
  • a főkonstruktőr támogatása a tervezés megvalósításában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • géptervező mérnöki végzettség
  • 10 év egyedi gépgyártási tapasztalat
  • INVENTOR gyakorlott ismerete
  • koordinációs, irányító képesség
  • csapatjátékos, támogató személyiség
  • magas stressz tűrő képesség
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • egy újonnan induló gyár teljes felépítésében való “oszlopos tagkénti” részvételi lehetőség
  • napi szintű szakmai kihívások, hatalmas fejlődési lehetőség
  • kreatív csapat, válogatott szakemberek
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • a kihívásokkal egyenértékű bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1106 Gyömrői út 150

Jelentkezési határidő:

2017. 12. 15.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gépész tervező csoportvezető
  • Rövid pozíció név: Gépész tervező csoportvezető
  • Hirdető cég: Research Institute Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: A vezető tervező feladata megszervezni a Főkonstruktőr által felvázolt műszaki megoldásrészleteinek kidolgozását, megtervezését, kirajzolását. A teljes munkát részekre osztja, ütemez, csapatot irányít, feladatokat oszt szét és kér számon. Ha szükséges szakmai támogatást nyújt a kevésbé tapasztaltabb kollégáinak. tervezési, rajzolási, számolási feladatok kiosztása a géptervező csoport koordinálása és szakmai felügyelete a főkonstruktőr támogatása a tervezés megvalósításában
  • Elvárások: géptervező mérnöki végzettség 10 év egyedi gépgyártási tapasztalat INVENTOR gyakorlott ismerete koordinációs, irányító képesség csapatjátékos, támogató személyiség magas stressz tűrő képesség kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: >10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 2
Állás, munka még: Research Institute Hungary Kft.>