Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Ahol a víz ott a Grundfos

Használd a tehetséged - a Grundfosnál!

A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához. Felelősséggel tartozunk alkalmazottainkért, a minket körülvevő környezetért és ügyfeleinkért, akik megbíznak felelősségteljes munkánkban.

A Grundfos folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, de ez csak jól felkészült szakembergárdával lehetséges. Amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet székesfehérvái üzemünkbe az alábbi pozícióba:

Gépész termékmérnök (Székesfehérvár)

Főbb feladatok, munkák:

  • A Grundfos kutatás-fejlesztés csapatába keresünk gépész termékmérnököt, amely globális műszaki felelősséggel rendelkezik egy adott termék portfólió teljes egészéért. A fejlesztéstől kezdve, a piaci visszajelzések alapján történő optimalizáláson át, egészen a termékek piaci kivezetéséig. Csapatunk új tagja kezdetben a termékek továbbfejlesztésével és optimalizálásával fog foglalkozni, kiemelkedő teljesítménye alapján lehetőséget kaphat új termékfejlesztési projektekben való részvételre is.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 éves gépész tervezőmérnöki tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Catia ismeret preferált, de legalább egy más tervező (Pro-E, Solidworks, Solidedge, stb) szoftver ismerete elvárt
  • Csapatjátékos, nyitott, eredményorientált személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyártási vagy valamely terület specialistájaként szerzett szakmai tapasztalat (pl: anyagspecialista, megmunkálási specialista, mechatronika, forgó gépek, stb.)
  • 3D tervezés
  • Egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • versenyképes fizetés és juttatások
  • csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • rugalmas, adminisztratív munkarend
  • sportolási lehetőségek (konditerem, squash pálya)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A Grundfosnál megvannak a válaszok a jövő kérdéseire.
Mi teszünk egy jobb világért! És te?

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva tud!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Grundfos Magyarország Gyártó Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gépész termékmérnök (Székesfehérvár)
  • Rövid pozíció név: Termékmérnök
  • Hirdető cég: Grundfos Magyarország Gyártó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: A Grundfos kutatás-fejlesztés csapatába keresünk gépész termékmérnököt, amely globális műszaki felelősséggel rendelkezik egy adott termék portfólió teljes egészéért. A fejlesztéstől kezdve, a piaci visszajelzések alapján történő optimalizáláson át, egészen a termékek piaci kivezetéséig. Csapatunk új tagja kezdetben a termékek továbbfejlesztésével és optimalizálásával fog foglalkozni, kiemelkedő teljesítménye alapján lehetőséget kaphat új termékfejlesztési projektekben való részvételre is.
  • Elvárások: Gépészmérnök végzettség Legalább 2-3 éves gépész tervezőmérnöki tapasztalat Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban MS Office felhasználói szintű ismerete Catia ismeret preferált, de legalább egy más tervező (Pro-E, Solidworks, Solidedge, stb) szoftver ismerete elvárt Csapatjátékos, nyitott, eredményorientált személyiség Pontos, precíz munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17