Trenkwalder Kft.
Megbízható, stabil vállalati háttérrel rendelkező gyártó partnercégünk részére keresünk Gépész szakoktató kollégát a duális képzés keretében dolgozó és tanuló kollégák magas szintű szakmai képzésének támogatására!

Ha szívesen dolgozna egy világszínvonalú, magas minőséget képviselő és folyamatosan, dinamikusan fejlődő, multinacionális háttérrel rendelkező cégnél, és szívesen venne részt előremutató és hosszú távú projektekben, és az Ön számára is fontos a folyamatos fejlődés lehetősége, úgy várjuk jelentkezését!

Gépész szakoktató

Főbb feladatok, munkák:

  • A duális szakképzésben tanuló diák kollégák oktatása
  • A gépészeti modulok oktatása
  • A saját munkatársak és a beszállítók képzésének megszervezése és megvalósítása
  • A gyár folyamatos fejlődéséhez kapcsolódó új képzési programok kidolgozása
  • Az oktatásra vonatkozó fejlesztési projektek megvalósítása
  • Kapcsolattartás a partneriskolákkal és képző intézményekkel
  • Pályaorientációs rendezvények megszervezése és azokon való részvétel
  • A belső folyamatok támogatása, jelentések, riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú gépészeti területen szerzett végzettség
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat gépészeti területen
  • Empatikus, rugalmas hozzáállás
  • Rugalmasság, terhelhetőség és kiváló kommunikációs készség
Előny:
  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök) végzettség
  • Oktatói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • cafeteria
  • bónuszlehetőség
  • bejárás támogatás
  • városi kedvezmények
  • étkezési hozzájárulás
  • lakhatási támogatás
  • családi rendezvények
  • sportrendezvények
  • egészségmegőrző programok
  • ingyenes szakmai és nyelvi képzések

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktató

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc