BERNECKER KFT.
  • A 2000-ben alapított Bernecker Kft. az ipari csarnokok és a társasházi lakásépítés egyik meghatározó generál-kivitelezője.
  • Bővülő csapatunkba

    Gépész projektvezető

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Csarnok, iroda, lakásépítési projektek helyszíni irányítása
      • Alvállalkozók munkájának folyamatos koordinálása, nyomon követése
      • Hatékony együttműködés a társosztályokkal (elsősorban beszerzés)
      • Projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok
      • Építési napló vezetése
      • Projektvezető munkájának támogatása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakirányú felsőfokú főiskolai végzettség épületgépészet területén
      • Minimum 5 éves építésvezetői munkatapasztalat kivitelezésben
      • Napi adminisztratív és mérnöki tevékenységet alátámasztó számítógépes ismeret (irodai, ütemtervező, tervező szoftverek)
      • Szakmai elvárásoknak megfelelő kommunikációs készség szóban és írásban
      • „B” kategóriájú vezetői jogosítvány, vezetési gyakorlat
      • Határozott fellépés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Hasonló munkakörben, egyéb mérnöki tevékenységben szerzett tapasztalat
      • Vezetői tapasztalat
      • Felelős műszaki vezetői jogosultság
      • Budapesti lakhely (előny, de nem elvárás)

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú munkalehetőség
      • Műszaki háttértámogatás
      • Munkavégzéshez szükséges eszközök
      • Fiatalos, dinamikus légkör
      • Modern, igényes munkakörnyezet
      • Versenyképes jövedelem
      • Cégen belüli előrelépési lehetőség
      • Szakmai fejlődés irodai és építési területen egyaránt

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Építőipar, Ingatlan vezető
    • Épületgépész
    • Kivitelező, General kivitelező
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

    Jelentkezéséhez kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.