Gépész projektmenedzser

Profession Services

Budapest

Partnerünk dinamikusan fejlődő ipari kazán - és energiatechnológia szállító, rendszeroptimalizáló mérnökiroda és szerviz cég. Ők látják el a Bosch ipari kazántechnológia magyarországi képviseletét. 1989-ben alapított, magyar tulajdonú vállalat, meghatározó szereplő az ipari energetika területén.

Csapatuk bővítése céljából

kollégát keresünk.

Amik a feladataid lesznek:

  • A társaság által kitűzött célok, fejlesztési tervek megvalósításában való aktív részvétel
  • projektek műszaki előkészítése, konzultációkon és a szerződéskötést megelőző tárgyalásokon történő részvétel;
  • projekt pályázati dokumentáció összeállításához szükséges felmérések elvégzésre, tervek (minimális, inkább terv revízió, módosítása), rajzok, kalkulációk elkészítése;
  • ajánlati technológiai dokumentációk összeállítása szöveggel, rajzokkal, tervekkel, blokksémákkal;
  • az ajánlatadások határidőre történő elkészítésének biztosítása, azok nyomon követése;
  • műszaki számítások, tanulmánytervek, koncepciótervek, megvalósíthatósági tanulmányok készítése;
  • a projektekhez kapcsolódó berendezések optimális paramétereinek meghatározása, kiválasztása, technológiai tervezés;
  • projektek lebonyolítása, szervezése; együttműködés az alvállalkozókkal a kivitelezési, szerelési projekteknél;
  • Megrendelőkkel folytatott tárgyalásokon történő részvétel, kapcsolattartás a megrendelők képviselőivel, szerződésmenedzsment
  • Partner gyártóművekkel történő kapcsolattartás (Bosch, Steelcon, Schmid), beszállítói szerződések menedzselése

Ami a pozíció sikeres betöltéséhez szükséges:

  • szakirányú mérnöki végzettség
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat komplexebb energetikai rendszerek működtetésében/gáziparban/
  • angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • pontos, gyors, önálló vagy csapattagként történő munkavégzés
  • MsOffice programok magabiztos kezelése (Word, Excel, Microsoft Projekt)
  • jó tárgyalókészség, stratégiai gondolkodás

Előnyt jelent:

  • gépész / elektromos rendszerek ismerete
  • német nyelv ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • kazánok / nyomástartó berendezések ismerete
  • gázrendszeri szakismeret
  • épületgépészeti tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér, hosszú távú, biztos munkahely
  • komplex, felelősségteljes pozíció
  • kiemelt jelentőségű projektekben való részvétel
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatás
  • mobiltelefon, laptop
  • specifikus szaktudás
  • külföldi továbbképzések

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés
  • Mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest