Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.
Magyarországon 1991 óta vagyunk jelen, világszerte 500.000 munkavállalót foglalkoztatunk.

Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk bejelentett jogviszonyba az alábbi pozíciókba:

Gépész-karbantartó

Feladatok:

  • ipari terület épületgépészeti és –műszaki ellátó rendszereinek ismerete
  • napi hibamegelőző karbantartás, hibák feltárása, javítása
  • rendkívüli esetek, vészhelyzetek, káresetek kezelése, sürgősségi hibaelhárítás
  • kisebb szakipari munkák kivitelezése
  • külsős épületgépész / építési vállalkozók karbantartási, szerelési és javítási munkájának felügyelete, az elvégzett munka átvétele
  • magas ügyfél-elégedettség elérése
  • az épületüzemeltetési hibabejelentő rendszerbe érkező hibák elhárítása, feladatok megoldása, az elvégzett feladatok dokumentálása

Elvárások:

  • középfokú gépészeti végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes tudás (MS Office, internetes keresés)
  • jó kommunikációs és problémamegoldó-készség
  • becsületes hozzáállás, precíz elkötelezett munkavégzés

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • legalább 3 éves gyakorlat műszaki karbantartás, épületüzemeltetési területen
  • vállalkozók felügyeletében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • nemzetközi munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát.