Klíma-, és hűtőberendezéssel foglalkozó munkatársat keresünk Budapesten lévő FM céghez

GÉPÉSZ KARBANTARTÓ

pozícióba.

Feladatok:

  • Iroda komplexumok folyadékhűtőinek, hőszivattyúinak, légkezelő berendezések karbantartása, javítása.
  • A tevékenységek hatósági előírás szerinti dokumentálása.
  • Eseti jellegű javítások.
  • Időszakos, megelőző és tervszerű karbantartási feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hűtő-, klíma-, hőszivattyú-berendezések szerelő végzettség
  • Szellőző-, és klímaberendezések szerelő végzettség
  • Szakvizsga
  • Biztos szakmai tudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakmai önállóság, fegyelmezettség, problémamegoldó képesség, műszaki érzék, munkabírás

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés, költségtérítések
  • cégautó
  • béren kívüli juttatás: egészségbiztosítás
  • képzések finanszírozása
  • stabil tulajdonosi háttér, hosszútávú együttműködés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk az önéletrajzát bérigény megjelölésével.