COSA Gépszervíz Kft.

Gépész, karbantartó

Cégünk 2015. óta végzi présgépek, csiszológépek, lemezmegmunkáló gépek telepítését, szervizelését, karbantartását az egész ország területén. Nemzetközileg jól ismert gépgyártók magyarországi szervizképviseletét látjuk el, köztük a SanGiacomo, Zani, Costa, Galdabini, Servopresse gyárakét. Kizárólagos forgalmazói vagyunk az Ompi, GPA, Tecnofluid alkatrészeknek. Folyamatosan növekvő ügyfélkörünk gépparkjainak karbantartási- és szervizmunkáihoz keressük új kollégáinkat.

Főbb feladatok, munkák:

- prés- és csiszolástechnikai berendezések időszakos karbantartása
- eseti javítások elvégzése
- betanulás és próbaidőszak után önálló munkavégzés
- munkavégzés változó helyszíneken az ország területén, esetenként több napos távolléttel
- céges szervizautót biztosítunk

Az álláshoz tartozó elvárások:

- középfokú gépész vagy gépésztechnikus végzettség
- min. 1-3 év szakmai tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- présgépek, csiszológépek szervizelésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
- Komárom-Esztergom megyei, Fejér megyei, Veszprém megyei lakóhely

Amit kínálunk:

- képességeknek megfelelő, versenyképes jövedelem
- szakmai fejlődési lehetőség
- változatos munkafeladatok

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Veszprém megye

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!