Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt.  több, mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

Gépész karbantartó

munkakörbe

Feladatok:

  • Gyógyszeripari berendezések (tartályok, fermentorok, autoklávok, töltőgépek stb.), valamint a különböző ellátó rendszerek (víz, gőz, légtechnika) rendelkezésre állásának biztosítása
  • Fűtési-, hűtési- és légtechnikai rendszerek megelőző karbantartásának elvégzése
  • Víz-, gőz- és sűrített levegő ellátórendszerek megelőző karbantartása
  • Épületgépészeti karbantartások
  • A felmerülő hibák szakszerű elhárítása, gyökérokának megállapítása, megelőző akciók kidolgozása
  • Dokumentáció kezelése, az elvégzett munkák, intézkedések dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú gépészeti szakirányú végzettség
  • Ipari területen hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Önálló hibakeresés és javítás, precíz és felelősségteljes munkavégzés csapatban is
  • Műszaki dokumentáció megértése, kezelése, gépész rajzolvasási ismeret
  • Felhasználói szintű számítógép kezelési ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Megelőző karbantartási rendszer (TPM) ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Széles körű béren kívüli juttatások
  • Kiválóan prosperáló multinacionális cég által kínált hosszú távú munkalehetőség
  • Modern berendezések, szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Felkészült, segítőkész munkatársak

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Várjuk jelentkezését 2019. november 15 -ig, „Gépész karbantartó” hivatkozással.