Ardagh Aluminium Packaging Hungary Kft.
Az Ardagh Cégcsoport piacvezető a fém és az üveg csomagolóeszköz gyártás területén. Termékeit a világ legnagyobb fogyasztói márkái számára a 22 országban található 108 gyártóüzemében több mint 23,000 alkalmazott készíti.
Csatlakozz hozzánk

Gépész karbantartó

pozícióba!

Hirdetés szövege:

    Feladatok:

    • a gyártóberendezések, gépek javítása és felülvizsgálata
    • azonnali és tervszerű javítások elvégzése
    • kapcsolattartás, együttműködés a gyáregység más részlegeivel
    • karbantartási dokumentációk vezetése, kezelése
    • mérnökség által kiadott feladatok elvégzése
    • esetenkénti üzemzavar elhárításában aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • gépész szakközépiskolai vagy technikusi végzettség
    • szakmai tapasztalat 3-5 év
    • műszaki gondolkodásmód
    • stressztűrő képesség
    • több műszakos munkarend vállalása
    • terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • pneumatikus rendszerek, ill. hidraulikus rendszerek ismerete
    • angol nyelv ismerete
    • Office programok ismerete

Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatási csomag és prémiumrendszer
    • munkába járás költségének térítése
    • lakhatás támogatás
    • multinacionális munkakörnyezet kínálta folyamatos fejlődési lehetőség
    • Kaposvár közvetlen szomszédságában egy kimagasló technológiát működtető professzionális csapathoz való csatlakozás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7477 Szenna, Árpád utca 78.