Gépész fejlesztőmérnök

Feladatok:

  • Célgépek, tesztberendezések, automaták tervezése
  • A tervezett eszközök alkatrészeinek legyártatása, összeszerelése
  • Dokumentáció készítés, szabványossági vizsgálatok elvégzése
  • Műszaki kapcsolattartás külföldi partnerekkel

Elvárások:

  • Műszaki egyetemi vagy főiskolai végzettség (gépészmérnök)
  • CAD tervezőrendszer/szoftver ismeret (Solid Edge, Pro-Engineer, Unigraphics)
  • Vezérléstechnikai, pneumatikai, műanyagfröccsöntés technikai ismeretek előnyt jelentenek
  • Angol nyelvismeret
  • Rendszerszemlélet, önállóan és team-ben is hatékony munkavégzés
  • Kreativitás, szakmai nyitottság, önálló problémamegoldás
  • Precizitás, rugalmasság, jó terhelhetőség

Fizetés:

  • versenyképes

Egyéb juttatások:

  • Fiatalodó, lendületes csapatban történő munkavégzés
  • Sportolási, üdülési lehetőségek
  • Térítésmentes orvosi ellátás
  • Továbbképzési, továbbtanulási lehetőségek
  • Vidékiek számára albérlet biztosítása és hazautazás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Kaposvár