BECK AND PARTNERS Kft.

Gépépítő villanyszerelő

Szeretne egy megbízható nemzetközi vállalatnál dolgozni?
Szeretne szakmailag folyamatosan fejlődni és valódi műszaki megoldások megvalósításában részt venni?

Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: GÉPÉPÍTŐ VILLANYSZERELŐ

Főbb feladatok, munkák:

  • Szerszámok, gépek és berendezések villamos szerelése, beüzemelése és szervizelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő VAGY mechatronikai végzettség,
  • Műszaki és villamos rajzolvasási készség,
  • 2-3 éves tapasztalat gépgyártó vállalatnál elektromos szerelési területen,
  • Esetenként külföldi kiküldetések vállalása (az első 1 évben NINCS külföldi kiküldetés).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PLC (S7), szenzortechnikai, hajtástechnikai ismeretek,
  • Mechatronikai ismeretek,
  • Német és/vagy angol nyelvtudás,
  • ”B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Családias, barátságos légkör,
  • Változatos feladatok és hosszú távú karrierlehetőség,
  • Kiszámítható és erős, jövő orientált vállalat,
  • Innovatív környezet,
  • Minden munkatárs személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, melyhez szakirányú tréningek és nyelvi képzések támogatása biztosított,
  • Bejelentett alapbéren felül + juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.
Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.