Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Innovatív termékeket és rendszereket kínálunk, amelyek hozzájárulnak a szén-dioxid kibocsátás csökkentéséhez és az intuitív vezetés fejlesztéséhez. 168 telephelyünkkel, 20 kutatási, 38 fejlesztési, 15 elosztó központunkkal, 32 országban 102.900 munkavállalót foglalkoztatunk világszerte.
Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére és gyártására specializálódtunk. Prémium kategóriás kapcsolók, szenzorok, elektronikai vezérlőegységek, kameravezérlők széles skáláját gyártjuk személygépjárművekbe, teherautókba és haszongépjárművekbe. Új üzletággal bővülve és a legfejlettebb technológiák alkalmazásával néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat.

Gépbeállító

A munkakör célja

  • A karbantartási műveletek megvalósítása a megelőző karbantartás során és karbantartási problémák megoldása

Feladatok, felelősségi körök

  • Javító vagy megelőző karbantartás után észlelt eltérések eszkalálása
  • Karbantartási problémák megoldása a gép meghibásodása esetén
  • Pótalkatrész készletben észlelt eltérések eszkalálása
  • Alkatrészek javítása vagy helyettesítése, pótlása
  • Részvétel a beszállítónál történő gép átvételnél folyamatmérnökkel

Képzettség

  • érettségi műszaki szakképzettséggel

Szakmai tapasztalat:

  • min 1-2 év szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Munkarend:

  • folyamatos műszak vagy 12 órás munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veszprém

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.