Trenkwalder Kft.

Szívesen kipróbálnád magad egy vezető high-tech vállalatnál?

Fontos számodra a biztonságos közlekedés?

Jelentkezz te is Tatabánya egyik legnagyobb autóipari vállalatához!

Dolgozz gépbeállítóként, vegyél részt a különböző alkatrészek gyártásában a biztonságosabb, zöldebb közlekedés érdekében!

Gépbeállító

Főbb feladatok, munkák:

  • Automata gépsorok vagy gépek gyártásképes állapotban tartása
  • Átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése
  • Karbantartási és gyártási dokumentációk precíz vezetése
  • Mérnöki fejlesztésekben való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Pneumatikai, elektronikai és mechanikai alapismeretek
  • Alapszintű számítógépes tudás
  • Mechanikai és elektromos mérőeszközök ismerete
  • 6+2 munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő órabér: Bruttó 2053 Ft/óra
  • Ingyenes céges buszjáratok, vagy bejárás támogatása;
  • Ingyenes munkaruha;
  • Ingyenes sportolási lehetőség kétszer egy héten
  • Éves szűrőprogramok;
  • Kiemelkedő műszakpótlékok
  • Cafetéria juttatás (14 ezer forint/hó) már a próbaidő alatt is
  • Karácsonyi csomag minden dolgozónak
  • Képzések, előrelépési lehetőség, belső pályázatok
  • Munkaközi szünetekben dohányzási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya