Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Kecskemét közelében lévő, autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk munkavállalót a következő pozícióba:

Gépbeállító

Főbb feladatok, munkák:

  • Egyszerű kézi üzemeltetésű pneumatikus szerszámok beállítása
  • PLC vezérelt automata gépek karbantartása, kezelése
  • Hibák elhárítása
  • Műveleti, technológiai utasítások betartása
  • Szakszerű dokumentációk elkészítése
  • Beállítási paraméterek rendszeres ellenőrzése, első minta vizsgálatok végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • mechatronikai végzettség, PLC vezérlés ismerete, nyelvtudás, hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Alapbéren felüli juttatások: cafetéria, bónusz
  • Bejárási költségtérítés
  • Hosszú távú álláslehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gépbeállító
  • Rövid pozíció név: Gépbeállító
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Feladatok: Egyszerű kézi üzemeltetésű pneumatikus szerszámok beállítása PLC vezérelt automata gépek karbantartása, kezelése Hibák elhárítása Műveleti, technológiai utasítások betartása Szakszerű dokumentációk elkészítése Beállítási paraméterek rendszeres ellenőrzése, első minta vizsgálatok végrehajtása
  • Elvárások: Középfokú műszaki végzettség 3 műszakos munkarend vállalása Jó problémamegoldó képesség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.17
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 2