Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Cégcsoportunk közel százezer munkatársa azért dolgozik nap mint nap, hogy az autózást minél biztonságosabbá, kényelmesebbé és zöldebbé tegye. Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére valamint gyártására specializálódtunk. Új üzletággal bővülve néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat, 2018-ban pedig átadásra került új logisztikai központunk, amellyel eddigi alapterületünk megduplázódott.

Gépbeállító technikus

Főbb feladatok:

  • Gyártósori automata és félautomata gépek beállítása, üzemeltetése
  • Részvétel a tervszerű karbantartási munkákban
  • Üzemzavar esetén hibakeresés, hibaelhárítás, javítás

Elvárásaink:

  • Gépgyártás/mechatronika/műszerész területen szerzett középfokú végzettség

Előny:

  • Angol nyelv ismerete

A munkavégzés adott területtől függően 3 műszakban, vagy folyamatos műszakban történik.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés, béren kívüli juttatások
  • Étkezési hozzájárulás
  • 13. havi fizetés
  • Iskolakezdési támogatás
  • Cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Munkatárs ajánlási program

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Gyártás technikus
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém