Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Ideális jelöltjeinket gyárunk termelési csapatába várjuk, mely elektroms autókba gyárt akkumulátorokat Gödön.

GÉPBEÁLLÍTÓ (TECHNIKUS)

Feladatok:

  • gyártó gépek zavartalan működésének biztosítása,
  • gépek tervszerű ellenőrzése,
  • számítógépes adatnyilvántartás (Hibanapló),
  • megelőző karbantartás elvégzése,
  • váratlan hibák javítása,
  • folyamatképesség javítása, fejlesztése,
  • a megfelelő minőség biztosítása.

Elvárások:

  • középiskolai végzettség,
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság,
  • nyitottság, pozitív személet,
  • fegyelmezettség, pontosság,
  • angolnyelv-tudás előny.

Amit ajánlunk:

  • bruttó 380.000 – 500.000 Ft,
  • modern munkakörnyezet,
  • jelenléti prémium,
  • negyedéves- és éves prémium,
  • cafeteria,
  • bejáráshoz ingyenes vállalati busz vagy 10 Ft/km-es üzemanyag-támogatás.

Bejáráshoz ingyenes buszjáratokat biztosítunk az alábbi útvonalakon:

    Budapest – Dunakeszi - Göd
    Kétbodony – Romhány – Szátok – Tereske – Érsekvadkert – Patak – Nagyoroszi – Borsosberény – Rétság - Szendehely – Szendehely Katalinpuszta – Kosd – Göd
    Gödöllő – Mogyoród – Fót – Veresegyház – Őrbottyán – Vácrátót – Csörög – Sződ - Sződliget – Göd
    Szob – Zebegény – Nagymaros – Kismaros – Verőce – Vác – Sződliget - Göd
    Balassagyarmat – Ipolyszög – Érsekvadkert – Tereske – Szátok – Romhány – Bánk – Rétság – Szendehely – Szendehely-Katalinpuszta – Göd
    Diósjenő – Nógrád – Nőtincs – Ferlsőpetény – Alsópetény – Keszeg – Penc – Rád – Göd

Munkaidő:

  • Folyamatos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Göd, 2132 Ipartelep hrsz., 6901

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a “Jelentkezem” gomb megnyomásával.