Megemelkedett Órabérek: nappalos 2.145 Ft, délutános 2.425 Ft, éjszakás 2.705 Ft.

Gépbeállító technikus

Autóipari csatlakozókat gyártó vállalat, saját állományába keresünk munkavállalókat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése
  • Gépsorok gyártásképes állapotban tartása
  • Karbantartási és gyártási dokumentációk precíz vezetése
  • A gépek és kiszolgáló berendezések hibaelhárítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Pneumatikai, elektronikai és mechanikai alapismeretek
  • Mechanikai és elektromos mérőeszközök ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minőségorientáltság, jó problémamegoldó képesség
  • 6+2 műszakrend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1.866 forintos alap órabér + műszakpótlékok: nappalos 15%, délutános 30%, éjszakás 45%
  • Nettó 14.000 forint Cafeteria
  • Helyi bérlet Tatabányai lakosoknak
  • Saját távolsági autóbusz járatok
  • Kedvezményes étkezési lehetőség saját éttermünkben
  • Heti két alkalommal ingyenes sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, küldje el önéletrajzát vagy hozza el személyesen irodánkba. Címünk Tatabánya, Dózsakert 58/a. Kérdés esetén hívja ügyfélszolgálatunkat: +36-70/66-55-283.