• Stabil, nemzetközi, dinamikusan fejlődő cégcsoport.

  • Gépbeállító / sorkezelő

    Főbb feladatok, munkák:

      • növényolajipari gyártósorok felügyelete kezelése, kisebb karbantartása
      • a termelés zavartalan működésének biztosítása
      • a termelés folyamatos ellenőrzése, a termelési adatok dokumentálása
      • termelési terület és berendezések takarítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • középfokú végzettség (műszaki, gépész, vagy vegyipari)
      • problémamegoldó képesség, átfogó gondolkodásmód
      • precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • kazánkezelői vizsga (12 t/h)

    Amit kínálunk:

      Versenyképes jövedelem.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Gépkezelő
    • Szakmunka
    • Gépkezelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2921 Komárom, Tűzoltó utca

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát.