REDEL Elektronika Kft.

A Redel Elektronika svájci tulajdonú Kft az alábbi munkatársat keresi:

Gépbeállító

utánmegmunkáló üzembe

Főbb feladatok, munkák:

    • Az utánmegmunkáló termelő gépeinek (asztali fúró-, maró gépek, csoportfúrók, egyetemes eszterga. asztali prések, sorjázók) hatékony üzemeltetése.
    • A gépek felszerszámozása, felkészülékezése, beállítása.
    • Hatékony átállás másik munkadarabra.
    • A beállítás után a darabok bemérése, a méretek dokumentálása a mérési lapon, minősítése, majd ellenőrzésre átadása a MEO-nak, vagy egy másik beállítónak.
    • A gyártás során az előírásoknak megfelelően a gyártásközi ellenőrzés végzése, dokumentálása.
    • A gépekkel, szerszámokkal kapcsolatos problémák (meghibásodás, ütközés) jelzése a csoportvezetőnek, gyártóeszköz felelősnek, vagy a karbantartásnak.
    • Operátorok betanítása, munkájuk felügyelete.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Hasonló területen szerzett gyakorlat
    • Pontos precíz munkavégzés
    • Szakirányú ismeret
    • CNC vezérlésű megmunkálóközpontok kezelésében szerzett tapasztalat előny
    • Számítógépes ismeret (Word, Excel)
    • Több műszakos munkarend vállalása
    • Francia vagy angol nyelvtudás előny

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Francia vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Stabil, hosszú távú munkahely
    • Kiváló munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1201 Budapest, Nagysándor József utca 6.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Önéletrajz küldése.