Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Megemelkedett órabér! Nappalos: 1667 Ft, délutános: 1885 Ft, éjszakás: 2102 Ft. Autóipari csatlakozókat gyártó vállalat, a gyártási kapacitás dinamikus bővülése miatt, az alábbi pozícióba keres munkatársakat Tatabányára:

Gépbeállító

Főbb feladatok, munkák:

  • Automata gépsorok vagy gépek felügyelete és gyártásképes állapotban tartása
  • Átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése
  • Karbantartási és gyártási dokumentációk precíz vezetése
  • Mérnöki fejlesztésekben való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Pneumatikai, elektronikai és mechanikai alapismeretek
  • Mechanikai és elektromos mérőeszközök ismerete
  • Minőségorientáltság, jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér, emelt műszakpótlékok
  • Cafeteria juttatás (14000 forint)
  • Kedvezményes étkezési lehetőség saját éttermünkben
  • Helyi bérlet Tatabányai lakosoknak
  • Saját távolsági autóbusz járatok
  • Évente ingyenes szűrővizsgálatok
  • Karácsonyi csomag minden dolgozónak év végén
  • Heti két alkalommal ingyenes sportolási lehetőség
  • Úszás: Gyémánt Fürdő (Tatabánya), Oroszlányi Uszoda (Oroszlány)
  • Edzőterem használat: Dinamic Fitness Stúdió (Tatabánya), Euro Fitness Centrum (Tatabánya)
  • Cég folyamatosan növekszik, hosszútávra számítunk az új felvételesekre is

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya

Küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat: +3620 66 55 280 vagy ügyfélszolgálatunkat: +3670 66 55 283. Küldjön SMS-t vagy csörgessen meg, visszahívjuk!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gépbeállító
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Komárom-Esztergom megye
  • Város: Tatabánya
  • Feladatok: Automata gépsorok vagy gépek felügyelete és gyártásképes állapotban tartása Átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése Karbantartási és gyártási dokumentációk precíz vezetése Mérnöki fejlesztésekben való közreműködés
  • Elvárások: Középfokú iskolai végzettség Pneumatikai, elektronikai és mechanikai alapismeretek Mechanikai és elektromos mérőeszközök ismerete Minőségorientáltság, jó problémamegoldó képesség Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Magyar
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.19