Prohumán 2004 Kft.
Multinacionális autóipari Partnerünk számára

Gépbeállító

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • gépek utasítás szerinti felszerelése, felkészítése a termelésre, működésük biztosítása
  • dokumentáció szerinti minőség-ellenőrzés
  • prototípus gyártás rajz szerint/szelvények/offline programozás
  • berendezések karbantartása az előírásoknak megfelelően, alkatrész-beszerzési javaslat
  • üzemzavarok felismerése, kezdeményezés azok kiküszöbölésére
  • gép meghibásodás jelentése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • technikusi végzettség (gépészeti/ipari)
  • CNC programozási tapasztalat, ipari robotok irányításában szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • minimum 1 éves tapasztalat hasonló területen
  • terhelhetőség
  • precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • részvétel nemzetközi projektekben
  • folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4000 Debrecen

Amennyiben megfelel minden feltételnek kérjük küldje el a fényképes önéletrajzát.