Az 1984-ben első japán-magyar vegyesvállalatként létrejött, és azóta is sikeresen működő Polifoam Kft. a japán tulajdonban lévő, németországi központtal rendelkező Trocellen Csoport tagja. A cégcsoport fő profilja a habosított polietilén alapú termékek gyártása és forgalmazása. Cégünk termékeit széles körben alkalmazzák a sport és fitnesz ágazatban, az építőiparban, valamint az autóipar, a csomagolás technika és az egészségügy területén.

Budapest IX. kerületében található telephelyünkre keresünk munkatársakat a következő munkakörbe:

GÉPBEÁLLÍTÓ

a későbbiekben előrelépési lehetőséggel műszakvezető pozícióba.

A munkakör célja:

  • A hőformázó üzemi termelési tevékenység folyamatosságának biztosítása és részvétel a termelőüzem termelőkapacitásának felfuttatásában.

Feladatok:

  • A hőformázóüzem berendezéseinek beállítása
  • A gyártósor önálló kezelése munkautasítások alapján
  • Gyártásindítások elvégzése és a gyártás felügyelete az előírt technológia alapján
  • A termékek termelési program szerinti mennyiségben és minőségben történő legyártása
  • A gépek ellátása félkész anyagokkal
  • Termékátállások, szerszámcserék végrehajtása
  • A gyártási folyamat során bekövetkező meghibásodások észlelése és ezek jelzése az üzemvezető részére
  • Javaslattétel a meghibásodások megoldására és kijavítására
  • A legyártott termékek ellenőrzése minőségi és mennyiségi szempontból
  • Gyártási dokumentáció vezetése
  • Csomagolás, anyagmozgatás
  • A későbbiekben az új gépkezelők betanításában való részvétel

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség (szakmunkás vagy technikus)
  • termelővállalatnál, gépkezelésben, gépbeállításban szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek és gyakorlat
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkarend:

  • kezdetben egyműszakos munkavégzés (6.00-14.00 H-P), amely pár hónap múlva kétműszakosra bővül (6.00-14.00 és 14.00-22.00, H-P)

Előnyt jelent:

  • alapfokú angolnyelv-tudás
  • autóipari tapasztalat

Amit nyújtunk:

    A Polifoam Kft. stabil és megbízható munkáltató, ahol nemzetközi munkakörnyezetben, mégis családias légkörben dolgozunk együtt. Az új kollégát változatos és önállóságot igénylő szakmai feladatok, előrelépési lehetőség műszakvezető munkakörbe, új géppark és versenyképes jövedelemcsomag várja.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1097 Táblás utca 32..

Amennyiben megfelel a fentiekben leírt elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva.