Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez, a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és
a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik
legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő
bázisával a közép-kelet-európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű
készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.
Társaságunk

Gépbeállító műszerész

munkatársakat keres

    kötött 3 műszakos és 12/24 folyamatos munkarendbe
    referenciaszám: 30016804

Főbb feladatok:

  • A üzemhez tartozó gyártó-, töltő- és csomagológépek tervezett és megelőző karbantartásával kapcsolatos feladatok elvégzése;
  • részvétel a termékváltások műveletében, a gépbeállításokban és a géptakarításokban, illetve az átállások befejeztével a szerszámok rendezett tárolásában;
  • rendkívüli meghibásodások javítása, műszaki hiba elhárítása;
  • a napi üzemeltetéssel kapcsolatos mechanikai, üzemviteli feladatok elvégzése;
  • szükség esetén részvétel gépek beüzemelésében és áthelyezésében;
  • a gépsorokon történő beavatkozások előírások szerinti dokumentációja;
  • szoros együttműködés a gyártásban dolgozó kollégákkal.

Követelmények, elvárások:

  • Mechanikai, mechatronikai, elektrotechnikai műszerész vagy elektroműszerész technikusi végzettség;
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség;
  • három műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk:

    Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahelyet, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:

  • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink fejlődését számos képzéssel segítjük.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése során szakmai önéletrajzát szíveskedjék csatolni.