WHC Diák Iskolaszövetkezet
Partnerünk a világ egyik vezető villanykörte gyártója közé tartozik. Napozólámpák, germicidlámpák és egyéb speciális lámpák gyártásával és értékesítésével foglalkozik szerte a világon. Most Dunakeszire, a mérnökség mindennapi munkájának támogatására keresünk lelkes gyakornokokat.

Gépbeállító műszerész diákmunka - Dunakeszi (ZL-4714)

Feladatok:

  • Gép építésben, átépítésben való gyakorlati részvétel
  • Gyártás kihozatalának és hatékonyságának javítása, ennek érdekében együttműködés a kapcsolódó területekkel és a szükséges intézkedések meghozása, beavatkozások végrehajtása a selejt csökkentése érdekében
  • Napi teljesítmény mérése és visszacsatolása a dolgozók felé a termelés folyamatában, rendszeres szisztematikus selejtanalízis. A feltárt hibák alapján intézkedés a jövőbeni előfordulás csökkentése érdekében.
  • A gépek, berendezések karbantartásának, beállításának szervezése - irányítása a termelési program kiszolgálását figyelembe véve. A terület szakmai felügyelete, irányítása.

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Műszaki területen folytatott tanulmányok
  • Heti min. 25 óra vállalása kötelező
  • Kreatív és célorientált gondolkodásmód
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszkedő munkaidő
  • br. 1500 Ft-os órabér
  • Fejlődési lehetőség - később főállású pozícióban is
  • Munkába járási támogatás
  • Szakmai gyakorlatot is le tudunk igazolni!
  • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Egyéb információ:

Szívesen dolgozná műszaki területen?