A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Gépbeállító munkatárs

PÉCEL

    Szeretnél egy igazán jó csapatban dolgozni?
    Középfokú végzettséggel magas fizetést?
    Korrekt vezetőséget és jó hangulatú munkahelyet?

    Akkor ezt a lehetőséget ne hagyd ki!

    Átlag br. 350.000 – 450.000 Ft/hó kereseti lehetőség!

Feladatok, amik rád várnak:

  • Gyártósori berendezések működésének felügyelete és beállítása,
  • Időszakos és adhoc karbantartási munkák elvégzése, azok dokumentálása,
  • Új gépek, gépsorok üzembe helyezésénél aktív részvétel, támogatás nyújtása,
  • Átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése, adminisztrálása
  • Gyártósori munkatársak oktatása az előírásoknak megfelelően

Amit tőled kérünk:

  • Középfokú végzettség műszaki területen
  • Gyártásban/ termelésben szerzett tapasztalat (Gyártósori tapasztalat is megfelelő!)
  • Felhasználói szintű MsOffice ismeret
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak)

Előnyt jelent:

  • Elektronika területen szerzett tapasztalat
  • Autóiparban szerzett ismeretek

Cserébe amit kínálunk:

  • Bejelentett, hosszú távú munka
  • AZONNALI kezdési lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes bérezés
  • Korrekt, emberbarát környezetet és vezetőséget

EGYÉB INFORMÁCIÓ:

    Munkavégzés helye: Pécel
    Műszakrend: Több műszak (3 műszak)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécel

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, küldd el önéletrajzod – pozíció megjelölésével - a "Jelentkezem" gombra kattintva.