Igen: a BENTELER-nél bármi lehetséges. A vállalati tehetséggondozástól a nemzetközi karrierig, a fejlődési irányok sokféleségével és személyre szabott fejlődési lehetőségekkel támogatjuk kollégáink karrierútját. A BENTELER-nél mindig tudjuk a választ a jövővel kapcsolatos kérdéseidre, és megtaláljuk a hozzád leginkább illeszkedő utat. “ Be it all at BENTELER!” – vagyis a BENTELER-nél bármivé válhatsz!

A Benteler Autótechnika Kft.

Gépbeállító

munkatársat keres

Feladataid között szerepel többek között:

  • Termelő gépek beállítása az előírások szerint
  • Szerszámcsere, illetve szerszámok átszerelésének végrehajtása
  • Termékváltások megfelelő minőségű és hatékony véghezvitele és dokumentálása
  • Gyártás közbeni technológiai paraméterek korrekciója
  • Első-darab minőségének ellenőrzése és dokumentálása
  • Gépek működésének biztosítása a gyártási hatékonyság és a minőség
  • figyelembevételével, állásidők pontos regisztrálása és javaslat a fejlesztésre
  • Szakmai támogatást nyújtása a területhez tartozó operátor kollégáknak

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Középfokú végzettséged / technikusi végzettséged van
  • Tudod vállalni a többműszakos munkarendet
  • Önállóan tudsz dolgozni és jól reagálsz a felmerülő problémákra
  • Előnyt jelent a robottechnológia ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria: 24.500 Ft/hó (már a próbaidő alatt is)
  • Havi 10.000 Ft jelenléti pótlék
  • Teljesítménybér
  • 13. havi fizetés
  • Munkatárs ajánlási bónusz (100.000 Ft minden új munkatárs után)
  • Ötletpénz
  • Jubileumi jutalom
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Ingyenes sport- és masszázs szolgáltatások
  • Ingyenes céges buszjáratok

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Mór

Jelentkezését várjuk:

- elektronikus formában email címünkre
- jelentkezési lap kitöltésével (portánkon)

Szeretnél egy kisebb összetartó csapatban dolgozni, ahol fontosnak érezheted magad? Kollégáink Téged várnak!

Kapcsolat:
Benteler Autótechnika Kft.
8060 Mór, Akai u. 5.
Tel.: (22) 881-172
(22) 881-174