A PAYER Csoport összetett és innovatív alkatrészek, szerszámok és gépek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. A cégcsoport központja Ausztriában található, leányvállalatai Magyarországon, Kínában. Ügyfeleink világmárkákat forgalmazó vezető vállalatok, 6 különböző ágazatból: szépségápolás, otthon és kertgondozás, baba és gyermekgondozás, sport és életmód, autóipar, egészségügyi megoldások.
A 71 éves múlttal rendelkező Payer Csoport folyamatos és stabil növekedésének köszönhetően tovább fejlődik. A jelenleg több mint 450 fő munkavállalót foglalkoztató ajkai gyár mellett, a cégcsoport 2017-ben új leányvállalattal bővült Kecskeméten.

A megnövekedett gyártási igények kiszolgálására új munkatársakat keresünk ajkai üzemünkbe, az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító lakatos

Amit új munkatársainknak kínálunk:

  • kiemelt alapbér
  • havi Cafeteria juttatás
  • útiköltség-térítés
  • stabil multinacionális vállalati háttér, jó csapat

Az ideális jelölt jellemzői:

  • min. középfokú végzettség (géplakatos, technikum)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • jó csapatjátékos és alkalmazkodó készség
  • három műszakos munkarend vállalása
  • PLC vezérlőrendszer ismerete előny

Feladatok:

  • automata, félautomata gépek beállítása, kezelése, üzemeltetése
  • kisebb karbantartások elvégzése
  • sori termelő eszközök karbantartása, javítása
  • sori termelő eszközök beállítása, cseréje gyártási igény szerint

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Ajka

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát, a megpályázott munkakör feltüntetésével, e-mailben, postán vagy személyesen a a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Payer Industries Hungary Kft.
Személyügyi osztály
8400 Ajka, Sport utca 27.
Tel.: +36 88 520 097

Motivációs levelében, ill. önéletrajzában kérjük, tüntesse fel a megpályázott munkakört.