Magyar tulajdonú gyógyszeripari Kft pilisborosjenői telephelyére keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító lakatos

Feladatok

  • Automata gyártóberendezések beállítása, működés közbeni felügyelete
  • Heti karbantartások elvégzése, hibák észlelése , javítása
  • Termék ellenőrzések, folyamatközi mérések elvégzése, dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (lakatos, autószerelő, szerszámkészítő területen)
  • 1 -2 éves szakmai tapasztalat
  • Alapszintű számítástechnikai, informatikai ismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Kazánfűtői, hegesztői, targonca vezetői képesítés
  • pneumatikus rendszerek ismerete
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Tisztatéri technológia megismerése
  • Gyógyszeripari gyártástechnológia megismerése
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2097 Pilisborosjenő, Ady Endre u. 1

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével.