KLUDI SZERELVÉNYEK Kft.

Gépbeállító lakatos

Hirdetés szövege:

    A KLUDI SZERELVÉNYEK KFT egy német tulajdonú fürdőszobai és konyhai szaniter szerelvények gyártásával foglalkozó cég, munkatársat keres

    pozícióra, szerelvény gyártó forgácsoló gépekre.

    Feladatok:

    • Forgácsoló berendezések beállítása a rendelt termékre,
    • rajz és dokumentáció szerint.
    • Technológiai folyamatok, gépek üzemének felügyelete.
    • Gyártott termékek minőségének folyamatos ellenőrzése.
    • Adminisztrációs feladatok

    Elvárás:

    • Gépipari szakmai képesítés, vagy
    • gépbeállítói legalább 3 éves gyakorlat.

    Előny:

    • Munkatapasztalat forgácsolás területen.

    Munkavégzés helye: Diósd

    • Személyesen magyar nyelvű önéletrajzzal
      2049 Diósd, Homokbánya u. 75
      Érdeklődni telefonon:

    Skolits Róbert, 06-20/376-0881, 06-23/886-451

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2049 Diósd, Homokbánya utca

Havi nettó fizetési keret:

280 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.