Magyar Pénzverő Zrt. (MAGYAR PÉNZVERŐ ZRT)
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Gépbeállító / gépkezelő, targoncás

Főbb feladatok, munkák:

    • Alapanyag számoló, készáru csomagológépek napi felügyelete;
    • Szükséges átállások elvégzése;
    • Gépi anyagmozgatási munkák;
    • Esetenként csomagolási feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség, műszerész végzettség előny;
    • Targonca vezetői engedély;
    • Megbízhatóság;
    • Alapos és lelkiismeretes munkavégzés;
    • Igényesség a saját munkára és a munkakörnyezetre;
    • Rugalmasság, segítőkészség, csapatban való együttműködés;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

    A Magyar Pénzverő Zrt. üzemi területére keres gépbeállító/gépkezelő munkatársat, egy műszakos, délelőtti munkarendbe az alábbiak szerint:

    • Főállású munkaviszony;
    • Cafetéria;
    • Önkéntes nyugdíjpénztári-, önkéntes egészségpénztári hozzájárulás;
    • Negyedévente teljesítményjutalom;
    • Tiszta, kulturált munkakörnyezet;
    • Hosszú távú munkalehetőség;
    • Határozatlan idejű munkaszerződés.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1239 Budapest, Európa utca

A "jelentkezem" gombra kattintva kérjük, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!