FUSETECH Kft.

Gépbeállító

Hirdetés szövege:

    A Fusetech Kft. a ,,2018-as Év Kaposvári Munkáltatója,,

    az alábbi munkakörbe hirdet felvételt:

    Gépbeállító

    A vállalatról: A Fusetech Kft. a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Vállalatunk, több mint 25 éves tapasztalattal rendelkezik a világszínvonalú biztosító betétek gyártásában. Kaposvári telephelyünkön 350 kollégát foglalkoztatunk.

    Feladatok:

    • A gyártás előkészítése és felügyelete
    • A gyártáshoz szükséges feltételek biztosítása: gyártóképes szerszámok, gépek, megfelelő mennyiségű alkatrész töltése a gyártósorra
    • Az első darab legyártása és ellenőrzése
    • A folyamatos gyártás feltételeinek biztosítása
    • Az operátor kollégák munkájának koordinálása és ellenőrzése
    • Minőségi alkatrészek előállításának feltételeiről való gondoskodás
    • A gyártott alkatrészek szállításra történő előkészítése
    • Részvétel a leltári folyamatokban

    Pályázati feltételek:

    • Középfokú végzettség (technikus, műszaki, szakmunkás, gépész stb.) és/vagy ezzel egyenértékű tapasztalat
    • Előnyt jelent: pneumatika alapszintű ismerete és gyári tapasztalat
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Csapatmunkában való együttműködés
    • Pályakezdő és szakmailag képzett kollégák jelentkezését egyaránt várjuk!

    Juttatásaink:

    • Kiemelt összegű havibér juttatás
    • Béren kívüli juttatások: Cafeteria, havi bónusz, 13. havi fizetés decemberben
    • Emelt összegű műszakpótlékok (már 14:00-tól jár a műszakpótlék!)
    • Munkába járás támogatása
    • Törzsgárda jutalom a munkában eltöltött évek után
    • Dolgozói ajánlás jutalom
    • Téli, nyári munkaruházat és annak tisztítása
    • Betanítás, hosszú távú szakmai fejlődés, tréningek

    Egyéb juttatások:

    • Vállalati rendezvények (Mikulás ünnepség, Családi vagy Céges nap)
    • Nőnapi és karácsonyi ajándék
    • Tiszta munkakörnyezet
    • Fűtött, klimatizált gyártó csarnok
    • Étkező + külön nyári étkező és pihenő terasz
    • Kijelölt külön dohányzórészleg
    • Nyári és téli 1-1 hetes leállás (tervezhető szabadság!)

    Jelentkezés/Kapcsolat:

    Állásajánlatunkra elektornikus úton e-mail-ben, valamint személyesen lehet jelentkezni: Címünk: 7400 Kaposvár Guba Sándor utca 38. (főporta) önéletrajz leadásával.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7400 Kaposvár, Guba Sándor utca 38.