FÉMALK Zrt.

Gépbeállító

Hirdetés szövege:

    A FÉMALK Zrt. 30 éve meghatározó autóipari vállalat. Alaptevékenységünk nyomásos aluminium öntvények előállítása.

    Dunavarsányi telephelyünkre azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe keressük kollégánkat:

    Gépbeállító

    Feladatok:

    • A termelésben résztvevő gépek műszaki állapotának felügyelete, beállítása
    • Gépek működésének biztosítása a gyártási hatékonyság és a minőség figyelembevételével
    • Karbantartási munkálatok elvégzése

    Elvárások:

    • Érettségi
    • Hidraulikai pneumatikai, mechanikai ismeret előnyt jelent
    • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
    • Precizitás, jó logikai készség, önállóság
    • Targoncavezetői engedély előnyt jelent
    • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • 45%-os műszakpóték (18:00 és 06:00 óra között)
    • Bejárás támogatás
    • Munkásszálló biztosítása szükség esetén
    • Kiemelkedő béren kívüli juttatás
    • Teljesítmény utáni prémium
    • Stabil nagyvállalati háttér
    • Félévente jutalom

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2336 Dunavarsány

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása, lakhatási támogatást biztosító ajánlat