A Federal-Mogul Systems Protection Hungary Kft. a Tenneco csoport tagja, amely egy vezető nemzetközi autóipari beszállító. A cég dinamikusan fejlődő kimlei leányvállalatának fő profilja az autóipari védőtextíliák, textilcsövek gyártása. Kis létszámú, családias, dinamikus csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító

Főbb feladatok, munkák:

    • Termékek gyártása, a megfelelő mennyiségben, minőségben
    • Előírt tesztek, vizsgálatok elvégzése
    • Gépek betöltése, beállítása
    • Gyártási paraméterek, események dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum általános iskolai végzettség
    • Műszakos munkarend vállalása
    • Jó kézügyesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Középfokú végzettség előny
    • Textilipari tapasztalat előny

Amit kínálunk:

    • Biztos, stabil munkahely, bejelentett, hosszú távú munka
    • Versenyképes jövedelem
    • Bónusz rendszer
    • Versenyképes, személyre szabottan választható Cafeteria-rendszer
    • További vállalati ösztönzők (pl. Hűségprogram, Vállalati rendezvények – Családi nap, Karácsonyi bál –, Dolgozói ajánlói program, Vállalati kedvezményes csomagok, Iskola kezdési támogatás)
    • Ingyenes műszakos buszjárat Győrből, Szlovákiából, Bősárkányból és Pápáról
    • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
    • Kis létszámú, fiatal, családias csapat
    • Jó munkahelyi légkör
    • Ambulanciaszolgáltatás 24 órában
    • Vállalati élet-, baleset-, és betegbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kimle

Egyéb juttatások:

cafeteria