Gépbeállító

LÉGY TE IS RÉSZESE NEMZETKÖZI SIKEREINKNEK!

Budapest
Jászberény
Nyíregyháza

www.electrolux.hu

Gépbeállító,
Jászberény

Jövőbeni feladataid:

  • Az alkatrész, illetve késztermék gyártás során használt gépek, berendezések teljes körű kezelése, beállítása
  • A gépek, berendezések rendeltetésszerű működésének és rendelkezésre állásának biztosítása
  • A legyártott termékek ellenőrzése, és megfelelő minőségű munkadarabok gyártása
  • A típusváltások, átállások megszervezése és lebonyolítása
  • Aktív részvétel a tervszerű és a hibaelhárító karbantartásban
  • A gyártáshoz szükséges dokumentációk ellenőrzése, nyilvántartása
  • A műszakban történő események nyomon követése, dokumentálása

Elvárásaink feléd:

  • Legalább középfokú, vagy szakirányú szakmunkás végzettséged van
  • Gépkezelő, gépbeállító munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel, azonban pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Vállalod a három műszakos munkarendet

Munkatársainknak kínáljuk:

  • Teljesítményhez és munkakörhöz igazodó, versenyképes alapbér
  • Komplex bónusz rendszer
    • Jelenléti bónusz
    • Teljesítmény bónusz
    • Jelenléthez kötötten választható (pénzbeli vagy SZÉP kártyára történő) juttatás
  • Munkába járás 100%-os költségtérítése
  • Hosszú távú munkalehetőség korszerű munkakörnyezetben

Az Electroluxról:

Az Electrolux Lehel Kft., a svéd Electrolux világvezető háztartási készülékgyártó cég leányvállalata. Jászberényi és nyíregyházi telephelye a vállalatcsoport kiemelt európai gyártóbázisa. Magyarországon jelenleg több mint 3500 alkalmazottat foglalkoztat.

Kérjük, küldd el önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.