Eckerle Automotive Bóly Kft.

Gépbeállító

Az Eckerle Automotive Bóly Kft. Magyarországon több mint 25 éve működő, magas minőségi és technológiai színvonalat képviselő vállalkozás. Fejlődési folyamatunk újabb állomásán, a bővülő feladatkörök ellátásához, azonnali belépéssel az alábbi pozícióba keresünk kollegát

Főbb feladatok, munkák:

  • Fröccsöntő-üzem termelésének folyamatos biztosítása
  • Műanyagipari gyártóberendezések, gépek technológia szerinti beállítása, szükség esetén módosítása,
  • Fröccsöntő gépek technológia szerinti beállítása
  • Szerszámcserék lebonyolítása
  • Gyártás felügyelete
  • Baleset-, munka- és környezetvédelmi követelmények betartása a munkavégzés során

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépbeállítói munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat Pontos, precíz munkavégzés
  • Szakirányú ismeretek (műszaki középfokú végzettség előny)
  • Megbízhatóság
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Műanyagipari technológiák alapos ismerete

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatok, karrier lehetőség
  • Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet
  • Aláírási bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

7754 Bóly, Dobó István utca 32.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű szakmai önéltrajzát.