Dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat

Munkavégzés helye : Debrecen

Csatlakozz hozzánk

Gépbeállító (Debrecenben)

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártási folyamatban történő részvétel a műszakvezető utasítása alapján
  • A termékeket gyártó gépek átszerelése, felügyelete
  • Az előírásoknak megfelelő minőségű gyártás
  • Az üzemeltetett gépek javítása, karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • Gyártó gépek kezelésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú precizitás, önállóság
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség
  • Folyamatos munkarend vállalása (12 órás műszakok)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Műszaki érzék, esetleg tapasztalt, GMP szabályozások ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér + mozgóbér (teljesítmény alapján)
  • Cafetéria (próbaidő után)
  • Jelenléti bónusz + egyéb bónuszlehetőségek
  • Szakmai tréningek
  • Utazási költségtérítés
  • Nemzetközi háttér, fejlődési lehetőség
  • Fix műszakbeosztás
  • Tiszta munkakörnyezet és munkavégzéshez szükséges eszközök, munkaruházat biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4033 Debrecen