Arconic-Köfém Kft.

Gépbeállító

Hirdetés szövege:

    Feladatok:

    • Termelősoron lévő gépek beállítása, átállások elvégzése, gépek üzemeltetése, kezelése
    • Többféle gépre keresünk Gépbeállítót: eszterga, köszörű, présgép, egyéb célgépek
    • Minőségi önellenőrzés elvégzése
    • Gyártás dokumentálása
    • Gépek, eszközök napi karbantartása

    Elvárások:

    • Középfokú műszaki végzettség (gépi forgácsoló vagy géplakatos, vagy egyéb műszaki)
    • Egyetemes- vagy félautomata esztergagépen, vagy csúcsnélküli köszörűn, vagy présgépen szerzett munkatapasztalat
    • Több műszakos munkarend vállalása

    Amit kínálunk:

    • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
    • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás, saját állományban
    • Nemzetközi multinacionális környezet
    • Munkába járás támogatása
    • Tiszta, rendezett üzemi munkakörülmények
    • Versenyképes juttatások (13. havi fizetés, cafetéria, havi és éves bónusz)
    • Magas műszakpótlék
    • Egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
    • Egészségfejlesztés: vállalati masszázs,

      gyümölcsnap, sport programok

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8248 Nemesvámos, Dózsa Gy u 2/A