APTIV CONNECTION SYSTEMS HUNGARY KFT.

Gépbeállító

Hirdetés szövege:

    Főbb feladatok:

    • Automata gépsorok vagy gépek gyártásképes állapotban tartása;
    • Átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése;
    • Karbantartási és gyártási dokumentációk precíz vezetése;
    • Mérnöki fejlesztésekben való közreműködés;

    Elvárások:

    • Középfokú végzettség;
    • Pneumatikai, elektronikai és mechanikai alapismeretek;
    • Alapszintű számítógépes tudás;
    • Mechanikai és elektromos mérőeszközök ismerete;

    Amit kínálunk:

    • kiemelkedő órabér: Bruttó 1595 Ft/óra
    • ingyenes céges buszjáratok, vagy bejárás támogatása;
    • ingyenes munkaruha;
    • ingyenes sportolási lehetőség kétszer egy héten
    • éves szűrőprogramok;
    • kiemelkedő műszakpótlékok
    • cafetéria juttatás (14 ezer forint/hó) már a próbaidő alatt is
    • karácsonyi csomag minden dolgozónak
    • képzések, előrelépési lehetőség, belső pályázatok

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya, Búzavirág utca 13.